Gezegenlerin Etkileri Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair gök kubbe cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök kubbe ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına veçhe veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında örgülır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri gibi zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında mevsuk adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve muamele gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak belde düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene zarfında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine majör alaka göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum veladet haritası yorumlamak, şahsiyet analizi tutmak, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en üs görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve namına nazaran hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin katiyen bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı elan bir küme bili sahibi yapmak istiyorsanız, biryoğun terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine nazaran belirlenir ve biryoğun kişiye nazaran şahsiyet ve gelecekteki vakalar karşı bili verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseriyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı gibi yaşlakin şekline kalıntı değer.

Burç yorumlaması karşı çok bir küme bili sahibi yapmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina yapmak önemlidir.

Had Valörı
Tevellüt haritası Bir kişinin veladet anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini tabir etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bili verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir gayrı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişçilikimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, mevsuk bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ileri tahmini ve elan sert çok bap karşı bili verme dair olabildiğince bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://yasamkocu.name.tr/ https://gerontoloji.name.tr/ https://cilingirler.name.tr/ https://balikcilik.name.tr/ https://basketbolhareketleri.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al